: 11 + 6 =

Biyokimya

Hastanemiz laboratuarında mikrobiyoloji,biyokimya, hormon,hematoloji,patoloji konularında hizmet verilmektedir.Laboratuar hizmetleri ,Düzen Laboratuarlar grubunun danışmanlığında ,teknoloji yoğun laboratuar cihaz parkı ve deneyimli uzman kadrosuyla ;NCCLS(National Commite for Clinical Standarts) ve diğer standardizasyon merkezleri tarafından kabul edilmiş standart metodlara uygun olarak yürütülmektedir.Neticelerin tekrarlanabilirliği en az iki düzeyde,iki internal kalite kontrol örneği çalışılarak,uluslar arası uyumluluğu CAP,CRECQ,CDC,MURİEX,THE BINDING SITE üyesi ve metodlarının takipçisi olan Centro Laboratuvarı tarafından denetlenmektedir.
 
Hastanemiz bünyesindeki bu merkezde genel sağlık kontrolünde en etkin ve süratli yöntem sunulmaktadır.
 
Check-up 1,K-2 ve E-2 olmak üzere üç ayrı program altında toplanmıştır.Sağlık uzmanımız yaşınız ve cinsiyetinize göre size en uygun olan programı önerecek ve yönlendirecektir.Sonuçlar en kısa sürede sizlere iletilecek ve dosyanıza işlenecektir.
 
  • Mikrobiyoloji
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Hematoloji

Şikayetleriniz, sağlık hizmetlerimiz, tedavi yöntemlerimiz ve bizimle ilgili tüm konularla iletişime geçebilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bilgi birikimimiz ve edindiğimiz tecrübeyi sağlığınız için kullanmaya hazırız. 

İletişim bilgileri

Adres :

Küçükköy Yolu Hastane Sok. No: 2 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon :

0212 417 00 00 (pbx)

Faks:

0212 417 00  20 - 21 - 22

HASTANELERİMİZ