AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish English French German Italian Russian

"Avrupa Şafak Hastanesi" ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Hastanemiz 7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 2 Doğumhanesi ile sizlere üstün hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekimlerimiz

Hastanemizi seçme nedeniniz?

İnsan Kaynakları

Globalleşme olgusunun bir sonucu olarak insanın ön plana çıktığı yoğun rekabet ortamında, uzun ömürlü olmak isteyen işletmelerin, sadece teknolojik yeniliklere değil, aynı zamanda çalışanlardan daha etkin yararlanmaya önem vermeleri gerekmektedir. Günümüzde teknolojik buluşlardaki hızlı değişimlere ve hizmete yönelik ekonominin gelişimine bağlı olarak insan kalitesi, pazardaki rekabet açısından oldukça kritik bir noktaya gelmiştir.

Şafak Hastaneler Grubumuzda;

İnsan Kaynağının bu denli önemli olduğu göz önünde tutularak, çalışanlarımızın işe alımından eğitilmesine, performanslarının yönetilmesinden, adil bir ücret sistemi hazırlanmasına, kariyer planlarından örgütsel bağlılıklarına ve motivasyonlarından memnuniyetine kadar tüm çalışmalar detaylı şekilde planlanmaktadır.

İşe Alım Politikamız:

Yeterli ve uygun aday seçimini sağlamak amacıyla aday tespiti için, Şafak Grubu Hastaneleri’ne gönderilen başvuru formları, internet siteleri, gazete ilanı, personel temini konusunda danışmanlık yapan firmalar vb. alternatifler İnsan Kaynakları Birimi tarafından kullanılmaktadır. Uygun bulunan özgeçmiş sahipleri İnsan Kaynakları Birimi tarafından sözlü veya yazılı yollarla mülakat için davet edilir.

Eğitim Politikamız:

Çalışanlarımızın Mesleki ve Kişisel Gelişimlerini sağlayacak her türlü eğitim talebi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alınır.Yıllık eğitim planlarımızla ve eğitim sonrası ölçümlerimizle verimliliğin arttırılması ve organizasyona katma değer sağlamak esastır.

Sosyal Haklarımız:

• Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz haftalık 45 saattir. 24 saat hizmet veren bir hastane olmamızdan dolayı idari bölümler dışındaki saatler vardiyalı çalışma düzenine göre belirlenebilir.
• Ücret: Personelimize piyasa ile uyumlu ücret skalalarımız doğrultusunda “Net” ücret bazında ödeme yapılır.
• Lojman: Bayan/Erkek ayırt etmeksizin ihtiyaç duyan tüm çalışanlarımız lojman imkanından yararlanabilir.
• Yemek: Öğle yemeği, vardiyalı çalışanlar için ise akşam yemeği ve sabah kahvaltısı tüm çalışanlarımız için ücretsizdir
• İzin Hakları: Tüm çalışanlarımız 4857 sayılı iş kanununda belirtilen tüm izin haklarına sahiptir.
• Çalışan Sağlık Hizmetleri: Çalışanlarımız ve yakınları hastanemizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
• İş Yeri Hekimi: Hastanelerimizde sadece çalışanların tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan iş yeri hekimimiz bulunmaktadır.

CV'lerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilir, ya da "Online Başvuru Formu"muzu doldurarak başvuruda bulunaiblirsiniz.

İrtibat Tel: Avrupa Şafak Hastanesi İK 0212 417 00 00 (dahili no: 1719/1136)

 

 

Adsız3  qrcodeistanbulsafak

 

Sitede ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Lenfödem Hastalarına Müjde

Lenfödem Hastalarına Müjde

Küçük yaşta yakalandığı fil hastalığı sebebiyle adeta eve mahkum yaşayan, yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çeken 22 yaşındaki Gamze Kanik, fizyoterapi yöntemiyle sağ... Devamını oku

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

Tırnak yatağını şekillendirebilen lazer ayrıca kanama olmasına engel olarak yaranın hızlı iyileşmesine yardım eder. Tırnak yatağı lazer ile düzeltilerek hem tırnağın düzgün olara... Devamını oku

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Örümcek ağı estetiği - Ameliyatsız iple yüz germe işlemi- Thread lift İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. Cildin es... Devamını oku

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

               Eğitim Direktörlüğü birimince düzenlenen eğitimlere ilgi oldukça yoğun.   Farklı öz bileşenlere sahip olan kişi /kişiler çalışma hayatlarında duygusal özlerini t... Devamını oku

Mobbing Eğitimi

Mobbing Eğitimi

Eğitim direktörümüz Sayın Zekiye Çapan 29.09.2014 tarihinde ilgili departman çalışanlarımıza 'Mobbing' nedir konulu eğitim seminerine 'yıldırma ', 'psikolojik taciz ’ tanımıyla baş... Devamını oku

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim