AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish English French German Italian Russian

"Avrupa Şafak Hastanesi" ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Hastanemiz 7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 2 Doğumhanesi ile sizlere üstün hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekimlerimiz

Hastanemizi seçme nedeniniz?

Op.Dr. Mustafa Göğün SAYGIN

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Eğitim Durumu:

Lise; İzmir Atatürk Lisesi ( 1986 -1989 )

ÖSYM sınavı ile;  Marmara  Üniversitesi  İngilizce Tıp F akültesini ( 1989 - 1997)
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mevzuniyetinden sonra;  TUS  sınavı kazanarak,  İstanbul Haydarpaşa Numune  Hastanesinde Genel Cerrahi  asistanlığında 8 ay çalıştı ve daha  sonra  tekrar TUS  sınavını kazanarak ( Nisan 1998) Trakya  Üniversitesi Tıp  Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisinde  Asistanlık  hakkı kazandı.  

Kurucu Asistan olarak  1998 - 2001  yılları  arasında  görev yaptı. 

 
2001  yılında Amerika Birleşik Devletleri USMLE ( United States Medical Licensing Examination) ihtisas  sınavlarını kazanarak Amerika Birleşik Devletleri Tıp Doktoru  Lisansını alarak (  ECFMG  Diploması)  

2001 yılında   Klinik  Cerrah ( Clinical Fellow )  olarak  Houston da Teksas  Kalp  Enstitüsünde  1 yıl üst ihtisas  yaptı.
 

Türkiye’ye  dönüşünde, 2002-2003  yıllarında  Uludağ  Üniversitesi  Tıp  Fakültesi  Kalp ve Damar Cerrahisi  ABD'nda ve  ardından  4 yıl Van, Malatya ve  Bursa’da  çeşitli  devlet hastanelerinde  çalıştı. ( 2003 - 2007)

 
İş Deneyimi:

Bursa’da Çekirge  Kalp ve Aritmi Hastanesinde Tam zamanlı  Kadrolu  Kalp ve Damar  Cerrahı olarak  6 yıl ( 2007-2013)  görev  yaptı  ve  bu  sürede yaklaşık  5000   Cerrahi  işlemi  gerçekleştirdi.

 
Kariyeri  boyunca   2013  Temmuz  ayına  kadar,  çalıştığı çeşitli kliniklerde  10.000  üzerinde hastasında   Kalp, Damar ve  Varis  operasyonu  gerçekleştiren  Operatör Doktor Mustafa Göğün  Saygın,  10 yıldır  Aktif tam zamanlı Kalp ve Damar  Cerrahisi  Uzmanı olarak  çalışmaktadır.


 

Araştırma ve Yayınları

 

Tıbbi İlgi Alanları-Aktiviteler


Kalp  Cerahisi,  Yoğun  Bakım  ,  Damar  ve  Damariçi ( Ameliyatsız)  işlemler  ve  Lazer  Varis  Tedavileridir.

 

Çalışma Saatleri

 

İletişim Bilgileri

Tel: 0212 417 00 00

Mail:

Fax:

 

 

Adsız3  qrcodeistanbulsafak

 

Sitede ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Lenfödem Hastalarına Müjde

Lenfödem Hastalarına Müjde

Küçük yaşta yakalandığı fil hastalığı sebebiyle adeta eve mahkum yaşayan, yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çeken 22 yaşındaki Gamze Kanik, fizyoterapi yöntemiyle sağ... Devamını oku

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

Tırnak yatağını şekillendirebilen lazer ayrıca kanama olmasına engel olarak yaranın hızlı iyileşmesine yardım eder. Tırnak yatağı lazer ile düzeltilerek hem tırnağın düzgün olara... Devamını oku

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Örümcek ağı estetiği - Ameliyatsız iple yüz germe işlemi- Thread lift İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. Cildin es... Devamını oku

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

               Eğitim Direktörlüğü birimince düzenlenen eğitimlere ilgi oldukça yoğun.   Farklı öz bileşenlere sahip olan kişi /kişiler çalışma hayatlarında duygusal özlerini t... Devamını oku

Mobbing Eğitimi

Mobbing Eğitimi

Eğitim direktörümüz Sayın Zekiye Çapan 29.09.2014 tarihinde ilgili departman çalışanlarımıza 'Mobbing' nedir konulu eğitim seminerine 'yıldırma ', 'psikolojik taciz ’ tanımıyla baş... Devamını oku

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim