AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish English French German Italian Russian

"Avrupa Şafak Hastanesi" ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Hastanemiz 7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 2 Doğumhanesi ile sizlere üstün hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekimlerimiz

Hastanemizi seçme nedeniniz?

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Örümcek ağı estetiği - Ameliyatsız iple yüz germe işlemi- Thread lift
İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. Cildin eski formuna kavuşmasında estetik cerrahiye alternatif olarak ameliyatsız iplerle yüz germe işlemi fayda sağlar. İşlem 30 dakika sürer.


Ağrısız ve ciltte bir kesi olmaması ve sosyal hayattan kopma yaratmaması ile tercih edilir. Örümcek ağı estetiğinde yüz germe uygulanan bölgede hemen etkisini göstermekle beraber beklenen etki 3. ayda başlar, 6. ayda maksimum seviyeye ulaşır ve yaklaşık 3 yıl kadar etkisi sürer.
Tekrarlanabilir bir uygulamadır.
Altın iplik, Silhouette, Ultra V-lift gibi isimlerle de anılmaktadır

 

İple yüz germe işlemi nezaman uygulanır?
İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. İşte bu noktada cildin eski formuna kavuşmasında estetik cerrahiye alternatif olarak ameliyatsız iplerle yüz germe işlemi fayda sağlar.

İple yüz germe işleminde hangi ürün kullanılmaktadır?
Ameliyatsız yüz germe işlemi için Amerika’da FDA onayı almış özel organik iplikler kullanılmaktadır. Bu ipler ‘polilaktik asit’ içeren ve cilt altında eriyebilen ipliklerdir. İnsan dokusu ile uyumlu bir malzemedir. İpliklerin üzerinde koni şeklinde yapılar bulunur. Bu koniler cilt altındaki dokulara tutunarak cildin gerilmesini ve cilt altında kollajen yapımını sağlar ve ciltteki hasarlı dokuları onarır, cildin gençleşmesine neden olur . İplerin ciltteki gençleştirici etkisi 2-3 yıl sürmektedir.
İple ameliyatsız yüz germe işlemi nasıl uygulanır?
İple ameliyatsız yüz germe işlemi öncesi işlem yapılacak alan temizlenir. İpliklerin uygulanacağı bölgelere küçük bir iğne ile anestezi yapılır. İpler özel iğneleri ile cilt altındaki 5mm derinlikteki yağ dokuya yerleştirilir. İplerin üzerinde bulunan küçük koniler ipin cilt altında tutunmasına neden olur. İpler yerleştirildikten sonra cilt üzerindeki olan kısımlarından nazikçe çekilerek dokuların gerilmesi ve ipin cilt altında tutunması sağlanır. Altın iple yapılan bu ameliyatsız yüz germe işlemi tamamen ağrısız bir yöntemdir.
Altın iple ameliyatsız yüz germe işleminde etki ne zaman ortaya çıkar?
Altın iple ameliyatsız yüz germe işleminde etki işlem bittikten hemen sonra görülmektedir. Bu etki zamanla artar ve 2-3 yıl kadar sürmektedir.
Altın iple yüz germe işleminin riskleri var mıdır?
Polilaktik asit iple estetik uygulamalarda ve bilimsel çalışmalarda herhangi bir yan etki görülmemiştir.
Altın iple yüz germe işlemi hangi bölgelere uygulanabilir?
• Çene hattını düzeltmek
• Yanak bölgesini hacimlendirme, belirginleştirme
• Boyun bölgesindeki sarkma tedavisi,
• Kaş kaldırma
• Diz,kol sarkmaları
Altın iple yüz germe işlemi sonrasında nelere dikkat edilmelidir?
• 2 hafta süreyle yüze keseleme/sert hareketlerle yüz temizliği,masaj, diş operasyonu/yüze cerrahi işlem uygulanması iplerin etkisini zayıflatır. Bu uygulamalardan kaçınılması önerilir.
Etiketler: iple askı, altın iplik, örümcek ağı, ameliyatsız yüz estetiği, kaş kaldırma ameliyatsız yüz germe, Ameliyatsız İple Yüz Germe | İple Yüz Asma Fiyatlar | V Lift | Örümcek Ağı Estetiği | Aptos İp Lifti

 

 

Adsız3  qrcodeistanbulsafak

 

Sitede ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Lenfödem Hastalarına Müjde

Lenfödem Hastalarına Müjde

Küçük yaşta yakalandığı fil hastalığı sebebiyle adeta eve mahkum yaşayan, yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çeken 22 yaşındaki Gamze Kanik, fizyoterapi yöntemiyle sağ... Devamını oku

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

Tırnak yatağını şekillendirebilen lazer ayrıca kanama olmasına engel olarak yaranın hızlı iyileşmesine yardım eder. Tırnak yatağı lazer ile düzeltilerek hem tırnağın düzgün olara... Devamını oku

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Örümcek ağı estetiği - Ameliyatsız iple yüz germe işlemi- Thread lift İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. Cildin es... Devamını oku

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

               Eğitim Direktörlüğü birimince düzenlenen eğitimlere ilgi oldukça yoğun.   Farklı öz bileşenlere sahip olan kişi /kişiler çalışma hayatlarında duygusal özlerini t... Devamını oku

Mobbing Eğitimi

Mobbing Eğitimi

Eğitim direktörümüz Sayın Zekiye Çapan 29.09.2014 tarihinde ilgili departman çalışanlarımıza 'Mobbing' nedir konulu eğitim seminerine 'yıldırma ', 'psikolojik taciz ’ tanımıyla baş... Devamını oku

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim