AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ

Sağlıkta Şafak Vakti
Smaller Font Default Font Larger Font
Turkish English French German Italian Russian

"Avrupa Şafak Hastanesi" ileri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size mükemmel bir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Hastanemiz 7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 2 Doğumhanesi ile sizlere üstün hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Hekimlerimiz

Hastanemizi seçme nedeniniz?

Lenfödem Hastalarına Müjde

Küçük yaşta yakalandığı fil hastalığı sebebiyle adeta eve mahkum yaşayan, yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çeken 22 yaşındaki Gamze Kanik, fizyoterapi yöntemiyle sağlığına kavuştu.

 


Diyarbakır’da 3 yaşındayken yakalandığı fil hastalığı nedeniyle yaşamı altüst olan Gamze Kanik, hastalığının başlangıç döneminde uygulanan tedaviyle bir dönem sağlığının iyi gitmesi sayesinde ortaokula kadar eğitimini tamamlayabildi.

Daha sonra her geçen gün ilerleyen hastalığı sebebiyle eğitimine devam edemeyen 22 yaşındaki Kanik’in ağırlığı bacağındaki şişlik nedeniyle 210 kilograma kadar ulaştı.

Genç kızın haberini internet sitelerinde gördükten sonra irtibata geçen Fizyoterapist Cemile Uydur, abla-kardeş ilişkisi kurduğu Kanik’in tedavi masraflarını üstlenerek İstanbul’a getirtti.

Özel bir hastanede 3 ayda 60 seans tedavi uygulayan Uydur, Kanik’in bacak kalınlığının 25 santimetre daraldığını, sarkan derinin zamanla toparlanacağını, gözeneklerin yenileneceğini sözlerine ekledi.
Hayalindeki ayakkabı ve giysileri giyebilecek
Hastalığının birçok hayaline engel olduğunu ifade eden Kanik, “yaşam koçu” tarafından uygulanan tedavilerin ardından hayallerini artık bir bir gerçekleştireceğini söyledi.

Konservatuvara gitmek istediğini anlatan Kanik, hareket kabiliyetinin artmasıyla istediği şarkıyı söyleyip dans edebileceğini, bunun için de mutlu olduğunu dile getirdi.


Gamze Kanik, yaşadıklarını şöyle ifade etti:

“Küçük yaştan beri mağaza vitrinlerinde, arkadaşlarımda, çevremde görüp beğendiğim ayakkabılar, eşofmanlar vardı. Bacağımda her geçen gün artan şişlik sebebiyle istediğim ayakkabı, eşofman ve giysileri giyinemedim. Artık istediğim ayakkabıya, eşofmanı ve giysileri gönül rahatlığıyla giyebileceğim. Biraz fazla kilom var. Kilolarımı da diyet ve egzersizlerle verip daha da sağlıklı olacağım.”

 

 

Adsız3  qrcodeistanbulsafak

 

Sitede ara!

Bizden Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Lenfödem Hastalarına Müjde

Lenfödem Hastalarına Müjde

Küçük yaşta yakalandığı fil hastalığı sebebiyle adeta eve mahkum yaşayan, yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çeken 22 yaşındaki Gamze Kanik, fizyoterapi yöntemiyle sağ... Devamını oku

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

BATIK TIRNAK VE TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUKLARINDA LAZER TEDAVİSİ

Tırnak yatağını şekillendirebilen lazer ayrıca kanama olmasına engel olarak yaranın hızlı iyileşmesine yardım eder. Tırnak yatağı lazer ile düzeltilerek hem tırnağın düzgün olara... Devamını oku

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Ameliyatsız İple Yüz Germe

Örümcek ağı estetiği - Ameliyatsız iple yüz germe işlemi- Thread lift İlerleyen yaş ve yer çekimi etkisiyle yanaklar ve gıdı bölgesinde sarkmalar olur ve yüz ovalleşir. Cildin es... Devamını oku

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

Avrupa Şafak Hastanesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.

               Eğitim Direktörlüğü birimince düzenlenen eğitimlere ilgi oldukça yoğun.   Farklı öz bileşenlere sahip olan kişi /kişiler çalışma hayatlarında duygusal özlerini t... Devamını oku

Mobbing Eğitimi

Mobbing Eğitimi

Eğitim direktörümüz Sayın Zekiye Çapan 29.09.2014 tarihinde ilgili departman çalışanlarımıza 'Mobbing' nedir konulu eğitim seminerine 'yıldırma ', 'psikolojik taciz ’ tanımıyla baş... Devamını oku

anlasmalikurumlarbebeklerimizcheckupkatalognobetcieczaneulasim