: 12 + 13 =

İnsan Kaynakları

Globalleşme olgusunun bir sonucu olarak insanın ön plana çıktığı yoğun rekabet ortamında, uzun ömürlü olmak isteyen işletmelerin, sadece teknolojik yeniliklere değil, aynı zamanda çalışanlardan daha etkin yararlanmaya önem vermeleri gerekmektedir. Günümüzde teknolojik buluşlardaki hızlı değişimlere ve hizmete yönelik ekonominin gelişimine bağlı olarak insan kalitesi, pazardaki rekabet açısından oldukça kritik bir noktaya gelmiştir.

Şafak Hastaneler Grubumuzda;

İnsan Kaynağının bu denli önemli olduğu göz önünde tutularak, çalışanlarımızın işe alımından eğitilmesine, performanslarının yönetilmesinden, adil bir ücret sistemi hazırlanmasına, kariyer planlarından örgütsel bağlılıklarına ve motivasyonlarından memnuniyetine kadar tüm çalışmalar detaylı şekilde planlanmaktadır.

İşe Alım Politikamız:

Yeterli ve uygun aday seçimini sağlamak amacıyla aday tespiti için, Şafak Grubu Hastaneleri’ne gönderilen başvuru formları, internet siteleri, gazete ilanı, personel temini konusunda danışmanlık yapan firmalar vb. alternatifler İnsan Kaynakları Birimi tarafından kullanılmaktadır. Uygun bulunan özgeçmiş sahipleri İnsan Kaynakları Birimi tarafından sözlü veya yazılı yollarla mülakat için davet edilir.

Eğitim Politikamız:

Çalışanlarımızın Mesleki ve Kişisel Gelişimlerini sağlayacak her türlü eğitim talebi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alınır.Yıllık eğitim planlarımızla ve eğitim sonrası ölçümlerimizle verimliliğin arttırılması ve organizasyona katma değer sağlamak esastır.

Sosyal Haklarımız:

• Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz haftalık 45 saattir. 24 saat hizmet veren bir hastane olmamızdan dolayı idari bölümler dışındaki saatler vardiyalı çalışma düzenine göre belirlenebilir.
• Ücret: Personelimize piyasa ile uyumlu ücret skalalarımız doğrultusunda “Net” ücret bazında ödeme yapılır.
• Lojman: Bayan/Erkek ayırt etmeksizin ihtiyaç duyan tüm çalışanlarımız lojman imkanından yararlanabilir.
• Yemek: Öğle yemeği, vardiyalı çalışanlar için ise akşam yemeği ve sabah kahvaltısı tüm çalışanlarımız için ücretsizdir
• İzin Hakları: Tüm çalışanlarımız 4857 sayılı iş kanununda belirtilen tüm izin haklarına sahiptir.
• Çalışan Sağlık Hizmetleri: Çalışanlarımız ve yakınları hastanemizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
• İş Yeri Hekimi: Hastanelerimizde sadece çalışanların tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan iş yeri hekimimiz bulunmaktadır.

CV'lerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilir, ya da "Online Başvuru Formu"muzu doldurarak başvuruda bulunaiblirsiniz.

İrtibat Tel: Avrupa Şafak Hastanesi İK 0212 417 00 00 (dahili no: 1719/1136)

Şikayetleriniz, sağlık hizmetlerimiz, tedavi yöntemlerimiz ve bizimle ilgili tüm konularla iletişime geçebilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bilgi birikimimiz ve edindiğimiz tecrübeyi sağlığınız için kullanmaya hazırız. 

İletişim bilgileri

Adres :

Küçükköy Yolu Hastane Sok. No: 2 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon :

0212 417 00 00 (pbx)

Faks:

0212 417 00  20 - 21 - 22

HASTANELERİMİZ