: 3 + 10 =

SAĞLIK KÖŞESİ

Saç Ekimi

Saç ekimi nedir? Nasıl Yapılır? Kimler yapabilir? Kök hücre uyarlaması nedir? FUE Saç Ekimi yöntemi nedir? Nasıl Yapılır?

Saç nakil ünitemizde dermatoloji birimi tarafından saç analizi yapılarak, deneyimli bir kadro ile saç kaybına karşı en etkili teknik ve metodlarla cerrahi ve kök hücre yöntemi ile ilaç tedavisibirarada uygulanmaktadır.

Saçlarımızdaki incelme, bir tutam saç kaybı sosyal hayatta bizleri rahatsız eder. İlaç tedavisi, PRP (kök hücre uyarılması),MEZOTERAPİ gibi yeni saç köklerini uyarıcı yöntemler gerekebilir. Günümüzde etkili ilaçlarla yapılan medikal tedavi ile erken yaşlarda saç dökülmesinin önüne geçilebilir.

Kelliğe yol açan, ileri derecede saç dökülmelerinde Kök hücre (PRP) tedavisi destekli FUE Saç Ekimi yöntemi ile doğal saçlarımıza tekrar kavuşabiliriz. Saç ekim ünitemizde en doğal görünümde, ekim yapıldığında fark edilmeyecek şekilde uzatabileceğiniz kendi saçlarınıza tekrar kavuşmanızı sağlıyoruz. Ekim yapılan saçlar dökülmemeye kodlanmıştır. Ömür boyu sizinle yaşar.

Şikayetleriniz, sağlık hizmetlerimiz, tedavi yöntemlerimiz ve bizimle ilgili tüm konularla iletişime geçebilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bilgi birikimimiz ve edindiğimiz tecrübeyi sağlığınız için kullanmaya hazırız. 

İletişim bilgileri

Adres :

Küçükköy Yolu Hastane Sok. No: 2 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon :

0212 417 00 00 (pbx)

Faks:

0212 417 00  20 - 21 - 22

HASTANELERİMİZ